Hakkımızda

Anasayfa » Hakkımızda

 

 

Hakkımızda

1955 Yılında Gümrükleme hizmet sektörüne başlayan firmamız, AYGEN Global Lojistik ve Gümrük Müşavirliği çatısı altında hizmetlerine devam etmektedir. Sorumlu ve titiz iş anlayışı sayesinde müşteri memnuniyetini yarım asır üzerinde sürdürmektedir. Teknolojik alt yapımız sayesinde hız limitleri zorlanmaktadır. AYGEN Global Lojistik ve Gümrük Müşavirliği konusunda uzman kadrosu ile hak ettiği başarıyı, ilke ve vizyonundan taviz vermeden büyüterek hizmet çeşitliliğini artırmayı kendisine görev edinmiştir.

 

Misyonumuz

AYGEN Gümrükleme olarak misyonumuz, etik ilkelerden asla ödün vermeden genç, dinamik, lider kişilikli kadrosu ile teknolojik gelişmeleri takip eden ve faaliyet alanlarında uygulayan, tüketicilerine, tedarikçilerine memnuniyet odaklı hizmet anlayışını benimsemiş ve sürdürmeyi ilke edinmiştir.
Sektörünün gelişimine, kapsamlı, yenilikçi, çeşitli piyasa segmentlerinin beklentilerini ve gereksinimlerini karşılayan, kaliteli ürün ve hizmetlerin sunumu ile katkı sağlamaktır.
Müşteri beklentilerini, yeni ürünleri ve hizmetleri ile büyümek, geldiğimiz konumda da siz paydaşlarına artan katma değer kazandırmaktır.

 

Vizyonumuz

Koşulsuz müşteri memnuniyeti sağlamak,
Sektörünün önde gelen firmaları arasında kalıcığını korumak,
Kalitede ve üretimde lider olmak.
Yarım asırdan fazla tecrübesi ile müşteri taleplerine hızlı çözümler sunmak,

 


Coğrafi Konumlarımız