Demiryolu

Demiryolu Kargo Taşımacılığında Güvenilir Ortağınız


Uluslararası demiryolu gönderinizin zamanında ve sorunsuz bir şekilde istediğiniz yere ulaşmasını sağlamak için uzman bir demiryolu taşımacılığı hizmetine ihtiyacınız varsa, çevreye duyarlı, güvenli ve ekonomik çözümler sunan Aygen Logistics her zaman yanınızda.

 

Aygen Logistics Demiryolu Kargo Taşımacılığı


Gıdadan beyaz eşyaya, hammaddeden mamul maddeye kadar geniş vagon parkımızla taşımalarınızı Aygen Logistics olarak gerçekleştiriyoruz. Gelişen teknolojiye ayak uyduran ve yenilikçi çözümler sunan Aygen Logistics, demiryolu taşımacılığı hizmetlerinde öne çıkmaktadır. Hızlı ve etkin taşımacılık sağlamak amacıyla demiryolu kargo taşımacılığı önerilmektedir. Kaynaklar etkin bir şekilde kullanılarak taşınma süreleri kısaltılmaktadır.

 

Taşınacak eşyanın cinsi, ağırlığı, çıkış ve varış istasyonları arasındaki mesafe, taşıma ücretlerinde değişikliğe neden olmaktadır. Gönderici tarafından çıkış noktasından peşin ödeme yapılabileceği gibi varış istasyonunda da ödeme alınabilmektedir. Peşin ödemenin yanı sıra avans ödemeli veya kredi kartı ile ödeme imkanı da sunulmaktadır. Birçok Avrupa ülkesine gerçekleştirilen seferlerle müşteriler güvenli ve hızlı bir taşıma hizmeti almaktadır.

Ekonomik Demiryolu Kargo Taşımacılığı


Demiryolu taşımacılığında yeniliklere imza atan Aygen Logistics, filosunu sürekli olarak genişletmektedir. Taşıma teknolojilerinin ekonomik bir şekilde kullanılması, müşterilere avantajlı taşıma ücretlerinin sunulmasını sağlamaktadır. Yüksek maliyetlere katlanmadan demiryolu kargo taşımacılığı hizmeti alan müşteriler, açık veya kapalı vagonlar arasında tercih yapabilmektedir.

 

İnsan bağımlılığını en aza indirerek hata riskini asgari düzeye düşürüyoruz. Mevsim şartlarından etkilenmeyen demiryolu taşımacılığı sayesinde aksaklık yaşanmamaktadır. Yükler düzenli bir şekilde vagonlara istiflendikten sonra en güvenli şekilde taşınmaktadır. Demiryolu kargo taşımacılığında en fazla kapalı vagon tercih edilmektedir. Kapalı vagonlarda ev eşyası, gıda malzemeleri, canlı hayvan, gübre ve torbalı çimento gibi ürünler taşınmaktadır.